Jakim samochodem do ślubu?

planet_fox / Pixabay

Najpierw dwoje ludzi się poznaje, zakochuje w sobie. Później jest czas na zaręczyny i krótszy lub dłuższy okres narzeczeństwa. Następnie przychodzi on, ślub. Wymaga sporo wysiłku i nie mało kosztuje. Niesie ze sobą wiele decyzji do podjęcia. Wybór sali, sukni ślubnej, zamówienie tortu weselnego. To tylko niektóre z nich. Przygotowań jest bowiem wiele. Niekiedy zaczynamy je już na dwa lata przed ślubem. Powodem są również kolejki, jeśli na wesele wybraliśmy miejsce bardzo oblegane.

Bez tego nie wyobrażamy sobie ślubu

Jest wiele elementów, bez których nie wyobrażamy sobie naszego ślubu. Najważniejsza jest oczywiście obecność naszej rodziny i bliskich nam osób. Wybór sali weselnej, jej wystrój czy odpowiednie dodatki również, nie raz spędzają przyszłym małżonką sen z powiek. Bywa, że nocami przeglądamy ogłoszenia w poszukiwaniu odpowiedniego upominku dla gości czy rodziców. Jedną z kategorii, na które zaglądamy jest również motoryzacja i samochody. Wybór odpowiedniego samochodu jakim pojedziemy do ślubu jest niezwykle istotny. Pomoże nam zrobić piorunujące wrażenia na gościach i rodzinie.

Jakie auto wybrać?

Wybór aut jakimi możemy udać się do ślubu jest bardzo duży. Każdy z nas z pewnością ma jakieś wyobrażenie na ten temat. Myśląc w przeszłości o tym dniu jakiś samochód sobie wyobrażaliśmy. Powinniśmy pójść tym tropem. Zapytajmy znajomych z jakim autem im się korzymy. Czy widzą nas w limuzynie czy może sportowym samochodzie? Myśląc o naszym ślubie widzą nas w zabytkowym mustangu czy bardziej w warszawie. Warto przejrzeć wspólnie ogłoszenia i zastanowić się jakie auto do nas pasuje. Może akurat, któreś z nich zaprze nam dech w piersiach i będziemy mieli pewność, że to właśnie jest właściwe. Tak jak ślub mamy raz w życiu, tak i przejażdżka takim autem może nam się więcej nie powtórzyć. Niekiedy warto w tej kwestii zaszaleć i wybrać coś wyjątkowego. Zwróćmy też uwagę na kolor. Biały i czarny są już oklepane. Może wybierzemy coś bardziej oryginalnego?

Własna dekoracja

Aby jeszcze bardziej podkreślić, że samochód odzwierciedla naszą osobowość i charakter związku warto włożyć trochę serca w jego udekorowanie. Oprócz napisu „młoda para” możemy dodać jakieś akcenty takie jak kwiaty, w kolorze tych z bukietu panny młodej. Możemy zamówić je też ułożone w określonym kształcie, podkreślającym naszą miłość. Wybór odpowiedniego auta, którym udamy się do ślubu może nie jest najważniejszą decyzją. Z pewnością zapamiętamy jednak tę podróż na dłużej.