Ford Kuga – samochód na miarę swoich czasów

Tobias-Steinert / Pixabay

Ford Kuga to ciekawa propozycja dla każdego miłośnika motoryzacji, który ceni sobie atrakcyjny wygląd, bogate wyposażenie i zadowalające osiągi. To prawdziwy model z klasą, który robi bardzo dobre pierwsze wrażenie. Czy warto go kupić?

Pełna personalizacja

Samochód dostosowuje się do naszych potrzeb, ale też do naszego gustu. Sam design jest niebanalny i elegancki. Przebywanie w tym aucie to czysta przyjemność. W dodatku, producent umożliwia personalizację wielu elementów: siedzeń, koloru lakieru czy kształtu tapicerki. Mamy do wyboru prawie 10 różnych kolorów nadwozia i każdy z nich ma wersję błyszczącą i matową. W dodatku, możemy też wybrać jakie dodatkowe udogodnienia mają znaleźć się w naszym aucie. Warto więc zastanowić się co jest dla nas najważniejsze i zdecydować jakie technologie powinien mieć nasz idealny samochód.

Niesamowita technologia – adaptacyjny tempomat

Nowy Ford Kuga wyposażony jest w adaptacyjny tempomat, technologię, która sprawia, że prowadzenie auta jest bezpieczniejsze, niż kiedykolwiek. System pozwala nam na ustawienie domyślnej prędkości pojazdu, a kiedy wykryje, że przed nami znajduje się inne auto, zwolni, żeby zachować bezpieczną odległość między dwoma pojazdami. Kiedy system będzie pewny, że już jest bezpiecznie, prędkość wróci do tej, którą pierwotnie ustawiliśmy.

Ekonomiczna jazda z systemem Auto-Start-Stop

Na pozytywne opinie na temat tego auta wpływa przede wszystkim to, jak ekonomicznie się nim jeździ. Samochód ma wbudowany system Auto-Start-Stop, który sprawia, że silnik wyłącza się, kiedy stoimy w korku i automatycznie uruchamia się ponownie, kiedy chcemy ruszyć. System działa bardzo szybko i intuicyjnie, więc nie będziemy spowalniać ruchu drogowego. Dzięki temu zużywamy znacznie mniej paliwa, a co za tym idzie, jeżdżenie Kugą jest wyjątkowo ekonomiczne.

Ford Kuga – opinie kierowców


Nie ma osoby, która spróbowałaby jazdy Kugą i powiedziała, że nie jest to samochód idealny. Jest on wygodny, przestrzenny i, przede wszystkim bezpieczny. Dzięki najnowszym technologiom sprawia, że jazda nigdy nie była tak komfortowa. Ale to nie są jego wszystkie zalety, bo ma on też bagażnik, który otwiera się bez użycia rąk i automatycznie wysuwający się hak holowniczy. Te wszystkie zalety sprawiają, że opinie o nowym modelu Forda są przeważająco pozytywne. Ale każdy, kto jeszcze nie czuje się przekonany do tego wyjątkowego samochodu, powinien udać się na jazdę próbną i sprawdzić na własnej skórze jak jeździ się samochodem marzeń.