Co kupić świeżo upieczonemu kierowcy?

Hans / Pixabay

Do kursu na prawo jazdy zbieramy się czasem latami. Wymaga od sporo zachodu i nie mało kosztuje. Później okazuje się, że nie każdemu udaje się zdać je za pierwszym razem. Kiedy już trzymamy w ręce nasze własne prawo jazdy jesteśmy z siebie naprawdę dumni. Niekiedy bardziej niż podczas zakupu pierwszego auta. Również jeśli ktoś z naszych bliskich właśnie zdał prawko cieszymy się razem z nim. Chcielibyśmy podarować mu jakiś prezent aby pamiętał o nas podczas jazdy swoim wymarzonym samochodem. Co przyda się świeżo upieczonemu kierowcy?

Praktyczne podarunki

Jeśli chodzi o praktyczne prezenty świetnie sprawdzi się karta upominkowa na wybraną stację paliw. Mamy do wyboru karty na różne kwoty. Najmniejsza z nich to najczęściej 50 zł. Jest to o tyle dobre rozwiązanie, że obdarowany może sam zdecydować, na co przeznaczy środki. Może je wykorzystać na paliwo lub akcesoria samochodowe. Jeśli na prezent chcemy przeznaczyć trochę więcej pieniędzy świetnym pomysłem będzie nawigacja samochodowa. Dzięki niej kierowca bez problemu dotrze w dowolne miejsce. Co prawda większość telefonów komórkowych ma już wbudowaną nawigację ale zazwyczaj zużywa ona dużo baterii. Posiadanie dodatkowego urządzenia do nawigacji może się zatem sprawdzić i nie raz uratować przed zabłądzeniem czy utrudnieniami w ruchu drogowym.

Prezenty na mniejszą kieszeń

Może się zdarzyć, że nie chcemy aby prezent był zbyt drogi lub zobowiązujący. Sprawdzą się wtedy wszelkiego rodzaju gadżety. Pomyślmy czy nasz młody kierowca nie jest fanem jakiejś drużyny piłkarskiej, filmu czy serialu. W takiej sytuacji możemy mu sprezentować jakiś niewielki gadżet z tym związany. Będzie on mógł zawiesić go np. na lusterku. Warto pokusić się także o zakup uchwytu na telefon czy dodatkowej ładowarki. Wnętrze umili również odświeżający zapach. Jeśli dobrze poszukamy znajdziemy taki o oryginalnym kształcie. Dobrym pomysłem będzie również zakup kuponu na myjnię lub kilku żetonów.

Jeśli nie mamy pomysłu

Inspiracji możemy poszukać również w internecie, przeglądając strony z gadżetami motoryzacyjnymi. Jeśli jednak zupełnie nie wiemy co kupić lub nie jesteśmy pewni czy obdarowany będzie zadowolony, po prostu zapytajmy go, co chciałby otrzymać. Może też zrobić listę rzeczy jakie chce zakupić do samochodu a my wybierzemy z niej taką, która mieści się w naszej półce cenowej. Pamiętajmy, że choć sprawianie prezentów daje dużo radości, to nie my a właśnie obdarowany ma mieć z prezentu największą radość.